Courtney Love

Courtney Love Profimedia.cz

Vdova po Kurtu Cobainovi Courtney Love (58) se pochlubila postavou v bikinách. Nedávno přitom vážila 43 kilo!

Americká zpěvačka, textařka a herečka Courtney Love (58), která se proslavila i jako manželka předčasně zesnulé hudební legendy Kurta Cobaina, si dopřává dovolenou v Evropě. Podobně jako celá řada hvězd se vydala na ostrovy, ale byla o něco originálnější a zavítala na italskou Ischii.

Ve středu se na Instagramu pochlubila snímkem v pestrobarevných bikinách, v nichž vynikla její štíhlá postava včetně několika tetování. Nejvýraznější z nich je nápis a název jednoho z alb skupiny Rolling Stones 'Let it Bleed' (Nech to krvácet) na její pravé paži.

Vdova po Kurtu Cobainovi šokuje: Loni jsem vážila jenom 43 kilo a málem zemřela

Vdova po frontmanovi Nirvany Cobainovi, s nímž počala dnes již devětadvacetiletou dceru Frances Bean, sdílela několik snímků z mola u moře s roztaženýma rukama směrem k nebi a popiskem: „Žít dobře je nejlepší odplata!“

5 dcer slavných rockerů, které se staly modelkami: Podívejte se, jak dopadly Cobain, Jagger, Depp a spol.

Zpěvačka tak zřejmě odkazovala nejen na svůj divoký životní styl, který se v minulosti neobešel bez závislostí na alkoholu a drogách, ale především na skutečnost, že ještě před dvěma lety trpěla zdravotními potížemi, kvůli nimž byla tak zesláblá, že málem přišla o život a vážila pouhých 43 kilogramů. Lékaři to prý zpočátku přisuzovali drogám, ale nakonec se přišlo na to, že trpěla anémií.

Courtney Love byla hlavní členkou dnes již zaniklé skupiny Hole. Časopis Rolling Stone ji dokonce nazval nejkontroverznější ženou v historii rocku. V roce 1996 získala roli ve snímku Miloše Formana Lid versus Larry Flint, za niž byla nominována na Zlatý glóbus. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků