Jiří Krampol a Hana Krampolová

Jiří Krampol a Hana Krampolová Foto: archiv TV Prima

To snad ne! Hana Krampolová se po dvaceti letech rozhodla pracovat

Manželka populárního moderátora Jiřího Krampola (83) Hana se rozhodla ke kroku, který asi nikdo nečekal. Po dvaceti letech, kdy byla v domácnosti, se rozhodla, že zase vyzkouší pracovat. Našla si místo v útulku pro psy. „Jirku jsem celé roky všude doprovázela, navíc jsem mu dělala i daňové přiznání. Ale teď jsem získala pocit, že potřebuju ještě nějakou činnost,“ řekla Blesku Krampolová.

Ta v posledních měsících nezažívala zrovna lehké časy. Několikrát byla obviněna z toho, že je kleptomanka, navíc se na veřejnost dostaly i informace o jejích divokých hádkách s manželem, kde nebylo daleko k fyzickému napadení. Na základě toho se pak Krampolová dokonce zavázala k pravidelným návštěvám psychiatra. A jak se zdá, tak terapie nesou první výsledky.

„Chci dělat nějakou práci, kde budu užitečná. Potřebuju to,“ říká manželka českého Belmonda. A jak se zdá, tak spokojený je i její životní partner. „Vítám všechno, díky čemu bude Hanička šťastná a spokojená,“ říká Krampol. Uvidíme, jak dlouho Haničce chuť do práce vydrží. 

Super.cz


Časová osa článků