Sylvie Meis si užívá dovolenou s manželem Niclasem Castellem.

Sylvie Meis si užívá dovolenou s manželem Niclasem Castellem. Profimedia.cz

Ve vlnách s panem božským. Ex holandské fotbalové hvězdy šla do plavek. Ve vodě zamilovaně laškovala s mužem svého srdce

Bývalá modelka a moderátorka Sylvie Meis (44) našla svého pana Božského. V minulosti tvořila pár s bývalým holandským fotbalistou Rafaelem van der Vaartem (39). Jejich bouřlivé manželství ale po osmi letech ztroskotalo na fotbalistově nevěře. Půvabná modelka mu neodpustila zálety se svou kamarádkou.

Společně mají dospívajícího syna Damiána a dnes už oba žijí s novým protějškem.

Sexy modelka v minulosti překonala rakovinu i drsnou nevěru známého fotbalisty. Podívejte se, jak teď září v bikinách

Atraktivní Sylvie se před dvěma lety podruhé vdala. S umělcem Niclasem Castellem (44) tvoří ukázkový pár, který je do sebe stále zamilovaný až po uši. Momentálně si užívají dovolenou na Sardinii, kde mají oči jen jeden pro druhého.

Modelka se pochlubila postavou v plavkách, kterou si po čtyřicítce stále udržuje v té nejlepší formě. Však ji také nebaví jen válení na lehátku a s manželem sportují i ve vodě, kde se v zápalu hry vzájemně škádlí.

Italští Beckhamovi se po sedmnácti letech rozvádějí: Fotbalista Totti si prý našel milenku

Sylvie Meis to v minulosti neměla jednoduché. Kromě rozpadu prvního manželství má za sebou i boj s rakovinou prsu. Životní peripetie si ale nyní naplno vynahrazuje. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků