Hana Mašlíková

Hana Mašlíková Foto: Aneta Kupcová

Prý vypadá jako odporná transka a svalnatý chlap. Jak Hana Mašlíková reaguje na drsné hejty?

Moderátorka Hana Mašlíková (40) si poté, co se vydala za svým snem zabojovat v soutěži Bikini fitness, vyslechla velké množství hejtů. Hanka pořádně osvalila své tělo a drsné vzkazy na sebe nenechaly dlouho čekat.

"Na začátku a během přípravy na soutěž mi chodilo nespočet hejtů na moje tělo. Vypadáte jako chlap, jste jako transka, jste odporná, šeredná, hnusně svalnatá. Nic hnusnějšího jsem neviděla. Lituju vašeho manžela, nedivím se, že jste se rozešli. Chlapům se musíte hnusit a mohla bych pokračovat," přiznala Mašlíková zprávy, které jí chodily.

Hana Mašlíková vystavila v bikinách tělo zocelené fitness tréninky. Na téhle postavě maká pořád

"Žádný z těchto hnusných komentářů nebo zpráv a nevyžádaných názorů mě neodradil od mého snu. Ani jednou jsem nezapochybovala o své cestě. Jděte si za svými sny, i kdyby proti vám stál celý svět. Jsou to vaše sny, jen vaše," vzkázala moderátorka.

Jako důkaz, že i svalnaté tělo může vypadat sexy, přidala snímky, které nafotila s fotografkou Anetou Kupcovou. "Z fotek jsem nadšená. Aneta vystihla přesně to, co jsem chtěla. Chtěla jsem ukázat, že i svalnaté tělo může vypadat žensky," řekla Super.cz Hanka.  

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků