Apple Martin vyrazila do party ráje na Ibizu.

Apple Martin vyrazila do party ráje na Ibizu. Profimedia.cz

Dcera (18) Gwyneth Paltrow se na Ibize odvázala: V podprsence a rozepnutých šortkách si povodila mladíčka

Na rozvernou letní dovolenou to vypadá letos i u čerstvě osmnáctileté dcery herečky Gwyneth Paltrow (50) Apple. Ta vyrazila na slunnou Ibizu, která je proslulá bujarým nočním životem a nekonečnými párty. Sympatickou blondýnku zastihli fotografové v doprovodu tmavovlasého mladíčka, kterého se držela okolo paže. A ten se její náklonnosti rozhodně nebránil.

Apple, jejímž tatínkem je neméně slavný frontman kapely Coldplay Chris Martin, na sobě měla při procházce okolo přístavu pouze vršek od bikin a džínové šortky, které nechala ležérně rozepnuté. U jedné z jachet se také zastavila a s pánským osazenstvem poklábosila.

I někteří slavní utápí deprese z pandemie v alkoholu: Pila jsem i sedm dní v týdnu, přiznává Gwyneth Paltrow

Apple je poměrně známá svou prostořekostí, a především směrem k mamince si rozhodně nebere servítky. Na sociálních sítích ji nejednou ‚setřela‘, ale Gwyneth to bere s nadhledem, a to dokonce i ve chvíli, kdy ji tak trochu zesměšňuje.

Hollywoodská dcera s nejzvláštnějším jménem oslavila 18. narozeniny. Je čím dál krásnější

Nejvtipnější bylo, když si dělala legraci z maminčiných nekonečných zkrášlovacích procedur a její následující činnosti – navrhování erotických pomůcek, svíček a všeho možného s tematikou vaginy. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků