Petr Bende skončil druhý v SuperStar 2005.

Petr Bende skončil druhý v SuperStar 2005. Foto: David Kundrát / CNC / Profimedia

Pamatujete si druhou řadu SuperStar? Tenhle sympatický zpěvák tehdy skončil druhý, dnes už je z něj pětačtyřicátník!

Už je tomu 17 let, co zpěvák Petr Bende (45) uspěl v hudební soutěží Česko hledá SuperStar. Ve druhé řadě populární show skončil na druhém místě za Vlastou Horváthem. Oblíbenému zpěvákovi tehdy bylo sedmadvacet let a už nějaký ten pátek působil v hudební branži.

Účast v SuperStar, která fanoušky pobláznila zejména díky mega úspěšné první řadě s vítězkou Anetou Langerovou, pro něj znamenala zásadní průlom. Muzice se totiž věnoval odmalička, ale až úspěch v SuperStar mu zajistil obrovskou fanouškovskou základnu.

Po pěti letech odluky do toho šli úředně: Petr Bende s půvabnou manželkou jsou rozvedení. A co jejich synové?

V pondělí se dnes již dvojnásobný tatínek synů Matyase a Maxe zařadil mezi pětačtyřicátníky. V hudební kariéře je i nadále úspěšný a se svou kapelou pravidelně koncertuje, což se v SuperStar nepodařilo každému. Letos také vydal akustickou verzi své debutové desky pb.

Před 18 lety spolu byli v SuperStar: Podívejte se, jak se Sámer Issa a Šárka Vaňková změnili

Rodáka z jižní Moravy znali diváci coby usměvavého mladíka s delšími vlasy. S uplynulými roky ale vlasy notně zkrátil a dnes už ho známe s výrazně kratším sestřihem. Současná image ostatně patří k jeho poznávacím znamením a někteří jeho mladší fanoušci už ho ani jinak neznají. Jak šel čas se sympatickým zpěvákem, si připomeňte v galerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků