Chloe Ferry

Chloe Ferry Profimedia.cz

Televizní hvězda se pochlubila výsledkem zpackané plastiky: Místo kočičích očí skončila s jizvami

Chloe Ferry (27) se na sociálních sítích rozpovídala o pokaženém faceliftu, po kterém jí zůstaly bolestivé jizvy. Hvězdu britské reality show Geordie Shore museli po zákroku, který podstoupila před sedmi měsíci, hospitalizovat.

Na Instagramu se pochlubila videem a snímkem zjizveného spánku, které pořídila dva měsíce po zákroku. Kýženého výsledku, tzv. kočičích očí ale Chloe nedocílila.

„Po sedmi měsících mám ošklivé jizvy, které možná nikdy nezmizí. Vím, že jsou na světě horší věci, ale mívala jsem skvělou pleť a teď je zjizvená. Moje práce je před kamerou a teď se cítím špatně kvůli tomu, jak vypadám,“ přiznala.

Brutálně mě znetvořili, tvrdí modelingová ikona: Promluvila o zákroku, který rapidně změnil její vzhled

„Vím, že mi lidé budou říkat, že si za to můžu sama, ale kdybych mohla vrátit čas, nikdy bych na to nešla,“ nechala se slyšet.

Zkušenost popsala jako absolutní peklo a skončila po ní v nemocnici a na práškách. A to se v loňském roce dušovala, že s plastikami skoncovala. V pouhých 26 letech za procedury utratila v přepočtu už 1,5 milionu korun.

Přiznala, že se na plastikách stala závislou a trápí ji, že jí lidé kvůli tomu neberou vážně. Podstoupila už zvětšení poprsí, dvě plastiky nosu, několik faceliftů a už od 19 let holduje také botoxu a výplním rtů. Má za sebou také liposukci a zvětšení zadečku.

Televizní hvězda v titěrných bikinách nezvládala ukočírovat umělé vnady: Takhle to dopadlo

Na letošek dokonce plánovala v pořadí třetí plastiku nosu, ale po poslední zpackané operaci má prý obavy. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků