Khloé Kardashian a Tristan Thompson

Khloé Kardashian a Tristan Thompson Profimedia.cz

Khloé Kardashian přivítala druhého potomka s nevěrným basketbalistou: Chlapečka jim porodila náhradní matka

Khloé Kardashian (38) je dvojnásobnou maminkou. Mluvčí prostřední z klanu slavných sester to potvrdil E! News. Ke čtyřleté True přibyl bratříček, kterého odnosila a porodila náhradní matka.

Otcem chlapce je basketbalista Tristan Thompson, otec True, se kterým byla Khloé s pauzami v poslední pěti letech ve vztahu. Definitivně se rozešli v prosinci, kdy se provalilo, že z jeho poslední nevěry vzešel syn.

Khloé Kardashian rozšiřuje rodinu s nevěrným basketbalistou: Druhé dítě jim porodí náhradní matka

Tehdy už ale bylo společné dítě, které s Khloé plánovali, počato. Péči o potomky si budou dělit. Kromě rodičovství se však o ničem jiném nebaví. Kardashian dala jasně najevo, že další šanci sportovec už nedostane. Ostatně po několika nevěrách ho v minulosti vzala zpátky minimálně dvakrát.

Khloé byla za náhradní maminku vděčná a zprávy o těhotenství držela pod pokličkou až do letošního července. Prý aby uchránila její totožnost, ale také se po Tristanově skandálu nechtěla chlubit tím, že čekají společného potomka.

Tahle aféra se mu nevyplatila: Záletný ex Khloé Kardashian je prý potřetí otcem. Matka dítěte ho nyní žaluje

Thompson je už čtyřnásobným otcem. Kromě True a nejnovějšího přírůstku se v prosinci stal otcem syna Thea, který vzešel z aférky s Maralee Nichols. Je také otcem pětiletého syna Prince, kterého má s expartnerkou Jordan Craig. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků