Anne Heche

Anne Heche Foto: Super.cz/Profimedia

Slavná hollywoodská herečka v kritickém stavu poté, co najela vozem do obytného domu a způsobila explozi

Anne Heche (53) skončila v kritickém stavu na přístrojích po strašlivé nehodě, která se odehrála v pátek okolo jedenácté dopolední v LA ve čtvrti Mar Vista. Herečka nabourala nejprve do garáže obytného domu, než ve vysoké rychlosti najela vozem do nedalekého rodinného domku. Náraz způsobil explozi a na místě museli zasahovat hasiči.

Herečku viděli svíjet se na nosítkách, než ji přivolaní záchranáři svázali a odvezli na nejbližší jednotku intenzivní péče.

Šokující záběr zachytily, co zbylo z jejího vozu Mini Clubman a domu, do kterého najela. Herečka, která v minulosti randila například s moderátorkou Ellen Degeneres, utrpěla popáleniny a skončila na přístrojích, ale podle všeho bude žít.

Dáda Patrasová měla autonehodu: Na místě odmítla dechovou zkoušku

Heche to napálila s vozem do garáže obytného domu a místní jí okamžitě přispěchali na pomoc. Dle svědků ji nabádali, aby z vozu vystoupila, Anne je ale ignorovala, zařadila zpátečku a v plné rychlosti se rozjela dál ulicí. Herečku v šoku po prvním nárazu jeden ze svědků vyfotil.

Poté ale opět rychle sjela ze silnice a narazila do budovy na South Walgrove Avenue. Auto okamžitě vzplálo a herečku vyprošťovali hasiči. S plameny bojovali přes hodinu.

„V domě bylo plno kouře. Myslím, že použili jeřáb k přesunu auta, aby vyprostili řidičku,“ sdělil očitý svědek NBC Los Angeles.

Reportéři Fox 11, kteří k nehodě dorazili s vrtulníkem, uvedli, že by byl zázrak, kdyby požár někdo přežil. Majitelka domu naštěstí včas unikla, statečný soused David Manpearl, který k nehodě okamžitě přispěchal, jí pomohl dostat ven i její mazlíčky, dva psy a želvu, než dům zachvátily plameny. Manpearl sdělil Daily Mailu, že byl přesvědčený, že řidička uhořela.

Jeho vůz skončil v dezolátním stavu. Jak je na tom Václav Upír Krejčí po nehodě a u koho našel azyl?

„Měli jsme tu mnohostranný incident,“ sdělil náčelník losangeleských hasičů Erik Scott. „Měli jsme významnou dopravní kolizi, ve které uvízla žena, auto, které začalo hořet, a pak dům, v němž došlo k rozsáhlému požáru a je zničený.“

Podle TMZ hereččin stav neumožňuje lékařům zjistit, jestli před jízdou požila alkohol.

Anne si můžete pamatovat z filmů Šest dní, sedm nocí, Samec, Krycí jméno Donnie Brasco, Psycho a mnoha dalších. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků