Kim Kardashian

Kim Kardashian Profimedia.cz

Tajemství plochého bříška Kim Kardashian odhaleno: Bolí to, ale stojí to za to, libuje si televizní hvězda

Kim Kardashian (41) se podělila o něco, čemu sama říká „game changer“. Pokud jste si kladli otázku, jak si hvězda vlastní reality show udržuje krásně ploché bříško, vězte, že za tím nestojí jen dřina v posilovně a diety.

Nedávno podstoupila proceduru zpevnění kůže na břiše, která zahrnovala jehlový laser. Podělila se i o fotku zarudlého bříška. „Řekla bych, že je to můj oblíbený laser, ale bolí to,“ popsala ji. „Ale stojí to za to,“ dodala nadšeně.

Kim Kardashian se obnažila pro přední časopis a přiznala, která část jejího těla jí připadá odporná. Čekali byste to?

Kim se netají tím, že holduje laserům nebo jehličkování v rámci omlazujících a zpevňujících procedur. Ale protože je čtyřnásobná máma a podnikatelka, termíny v kosmetických salonech si rezervuje zásadně na pozdní večerní hodiny, když jsou všechny její ratolesti v postelích.

„Opravdu mi záleží na tom, abych vypadala dobře,“ rozpovídala se v rozhovoru pro Allure. „Záleží mi na tom asi víc než 90 % lidí na planetě. Ale není snadné se udržovat, když jste máma a na konci dne jste vyčerpaná, nebo k tomu třeba i chodíte do školy,“ nechala se slyšet Kim, která nedávno úspěšně získala titul na právnické škole, takže o studiu při práci a péči o rodinu něco ví.

O jejím obličeji se spekuluje léta: Paris Hilton promluvila o botoxu a výplních tváří

Bohužel ale neexistují zázračné procedury, které by vyřešily každou „vadu na kráse“. Kim odjakživa vadí její ruce, které jí připadají vrásčité a doslova odporné. Naučila se s nimi ale žít.

„Jsem smířená s tím, že nejsem dokonalá, nikdy jsem nebyla. Ale to, že stárnu, neznamená, že se o to přestanu snažit. Jednou ale dospějete do fáze, kdy si řeknete, že zdraví je přednější,“ dodala. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků