Britská televizní hvězda Holly Willoughby

Britská televizní hvězda Holly Willoughby Profimedia.cz

Výročí svatby oslavila sexy fotkou zadečku: Za tohoto muže je krásná moderátorka vdaná už 15 let

Britská moderátorská hvězda Holly Willoughby ve čtvrtek zveřejnila černobílou fotku zadečku v bikinách, na nichž je nápis „Paní Baldwinová“. S manželem Danem Baldwinem ten den oslavila patnácté výročí svatby.

„Navždy paní Baldwinová,“ vyznala Holly svému muži veřejně lásku. Společně vychovávají syny Harryho (13) a Chestera (7) a dceru Belle (11).

235 stížností. Moderátorka sklidila kritiku za „vykukující bradavky“

Svatbě, která se konala v srpnu 2007 v zámeckém hotelu Amberley v Sussexu, předcházela spousta stresu, jak se moderátorka nedávno svěřila.

„Měli jsme hrozný stres z počasí. Akce byla naplánovaná hlavně venku, a pokud si myslíte, že v srpnu máte hezké počasí jisté, tak si vzpomínám, že tehdy bylo jedno z nejdeštivějších let,“ vzpomínala na svém webu Wylde Moon.

Lucie Borhyová je opět u moře. Podívejte se, jakým videem sexy moderátorka rozparádila fanoušky

„Krátce před svatbou jsem pracovala s Fearne Cotton (televizní a rozhlasová moderátorka - pozn.) a viděla jsem jednoho kolegu číst noviny s obrovským titulkem 5 dní do začátku léta. Během těch pěti dnů jsem se měla vdávat! Rozbrečela jsem se,“ přiznala Willoughby.

Svatba ale nakonec dobře dopadla a moderátorka na ni vzpomíná jako na jeden z nejkrásnějších dnů svého života. Manžel Holly Willoughby Dan Baldwin je televizní producent a režisér. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků