Oslňte v dioptrických brýlích jako Tomáš Arsov

Představitelem nové kolekce dioptrických brýlí oční optiky Easy Optic se stal známý kadeřník Tomáš Arsov. Vyzkoušel nejrůznější tvary a styly brýlí, od moderních po retro, odvážných i klasických. Posuďte sami, jaké mu sluší nejvíc. A jaké brýle by se vyjímaly skvěle na vašem obličeji?
Oslňte v dioptrických brýlích jako Tomáš Arsov

Oslňte v dioptrických brýlích jako Tomáš Arsov Foto: Easy Eye Wear s.r.o.

Pan božský

Chcete se trošku odlišit? Tomáš určitě, proto v Easy Optic jako první vyzkoušel lehce extravagantní brýle Dolce & Gabbana, ve kterých vypadá jako "Pan božský". Brýle hned zaujmou okolí originálním oktagonálním tvarem a neotřelou polotransparentní šedo-černou barvou.

Brýle Dolce & Gabbana DG 5068 3257, Easy Optic

FOTO: Easy Eye Wear s.r.o.

Retro je „in“

Tak tomuhle říkáme retro look! Velké, obdélníkové očnice spojené dvojitým nosním můstkem ve stylu klasických „Ray-Ban pilotek“ jsou prostě top kousek. Obruby se stanou vaším nepostradatelným módním doplňkem stejně jako u Tomáše.


Brýle Ray-Ban RB 4356-V, Easy Optic.

FOTO: Easy Eye Wear s.r.o.

Přirozená elegance

Masivní obroučky Vogue se čtvercovými očnicemi v efektní kombinaci dvou odstínů hnědé, vyzařují eleganci a styl. A oboje Tomáš zaručeně má. Pokud zároveň sázíte na odolnost a kvalitu materiálu, tyto obroučky se stanou jednoznačně vaší volbou.

Brýle Vogue VO 5403 2972, Easy Optic

FOTO: Easy Eye Wear s.r.o.

Klasika pro každého

Jste právě na dovolené? Procházíte se po pláži a hledáte, kde se smočit? Pak rozhodně potřebujete vhodný brýlový doplněk a pomocníka. Tím mohou být právě dioptrické brýle značky Oakley v tmavě modré barvě. I kdyby vám spadly na zem, nemusíte si dělat starosti. Jsou vyrobené z titanu a tudíž maximálně odolné. Navíc díky svému klasickému tvaru padnou nejen Tomášovi.

Brýle Oakley OX 5132 09, Easy Optic.

FOTO: Easy Eye Wear s.r.o.

Jaké brýle se staly vaším favoritem? Nebo máte zálusk ještě na další zajímavé kousky od Easy Optic? Pak nás navštivte v oční optice v Praze na Vinohradech, kde vám náš tým moc rád pomůže s výběrem. Dioptrické brýle můžete nakoupit také v našem internetovém obchodě Easy Optic.

S námi je výběr brýlí Easy.

S námi je výběr brýlí Easy

Easy Eye Wear s.r.o. 


Časová osa článků