Legendární Conor McGregor si zahraje v remaku slavného filmu Road House.

Legendární Conor McGregor si zahraje v remaku slavného filmu Road House. Profimedia.cz

Největší hvězda historie MMA se chystá dobýt i Hollywood! Víme, v čem a s kým si zahraje

Bývalý světový šampion UFC hned ve dvou váhových kategoriích Conor McGregor, jenž si získal řadu fanoušků po celém světě i svým svérázným vystupováním, se chystá na svůj hollywoodský debut. Zahraje si v remaku akční klasiky z osmdesátek Road House.

V původním snímku ztvárnil hlavní roli Patrick Swayze. V současné verzi bude hlavní Jake Gyllenhaal, jenž ztvární bývalého bojovníka UFC, který začne pracovat jako vyhazovač na Floridě. Prozatím ale není jasné, jakou roli ve snímku bude představovat slavný irský bojovník, zřejmě ale nemá hrát sám sebe, nýbrž originální, dosud neupřesněnou filmovou postavu.

Poznali byste ho v roli vysmátého tatínka? Takhle vypadá slavný irský bijec MMA, když zrovna nezápasí

„Conor je nadšený, že může rozšířit svou legendární kariéru i o Hollywood a zahrát si po boku Jakea Gyllenhaala v novém zpracování oblíbené klasiky Road House,“ nechal se slyšet McGregorův mluvčí.

„Bojování sice zůstává jeho hlavní parketou, ale je to začátek dalšího úspěšného McGregorova tažení. Už se těší na začátek natáčení,“ dodal.

V dalších rolích se mají objevit například Billy Magnussen, Daniela Melchior, Gbemisola Ikumelo, Lukas Gage, Hannah Love Lanier, Travis Van Winkle, B. K. Cannon, Arturo Castro, Dominique Columbus, Beau Knapp či Bob Menery. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků