Tereza Kerndlová

Tereza Kerndlová Foto: Se svolením T.Kerndlové

To je dokonalost! Zpěvačka Tereza Kerndlová prozradila, jakým způsobem si udržuje sexy postavu

Ještě nedávno se sexy zpěvačka Tereza Kerndlová (35) stresovala, že okolí její milované Estepony, kde má s manželem krásné sídlo, sužuje rozsáhlý požár. Plameny byly jen kilometr od jejich domu. Hasičům se naštěstí požár podařilo dostat pod kontrolu a kráska si může dál užívat španělského slunce. „Předčasný návrat není nutný, všichni jsme v pořádku,“ prozradila tehdy.

Tereze Kerndlové spadl kámen ze srdce. Rozsáhlý požár poblíž jejího domu mají hasiči pod kontrolou

A díky tomu, že se nemusela vrátit do Čech, se nám naskytl nádherný pohled. Tereza, která tráví v Andalusii i sedm měsíců v roce, se totiž ukázala v plavkách a mnohým se zatajil dech. "Už mi není 20 let, takže udržet si postavu není taková hračka jako dřív. Navíc mám ráda jídlo a dost jsem za poslední roky “hřešila,“ svěřila se Tereza Super.cz.

S touhle kočičkou by rozhodně nebyla nuda. Popová princezna Kerndlová předvedla bronzové tělo v bikinách

Zpěvačka, která by se mohla živit jako topmodelka, začala v posledních týdnech řešit, co může sníst a co ne. "Říkám tomu uvědomělé stravovaní, ne dieta. A nejlépe na mě funguje keto. Čili zjednodušeně se vyhýbám cukrům, přílohám a jím více maso, sýry, zeleninu. Občas to poruším, ale jen jeden den v týdnu. Jsem na sebe teď přísnější, ale cítím se mnohem líp," dodává Tereza Kerndlová.  

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků