Mandy Moore

Mandy Moore Profimedia.cz

Euforické, vyčerpávající, bolestivé: Oblíbená herečka popravdě popsala, jaké je pro ni kojení

Loni v únoru se stala maminkou synka Guse. Aktuálně herečka Mandy Moore (38) čeká druhého potomka a se sledujícími se podělila o své zkušenosti s kojením. Ostatně aktuálně probíhá světový týden kojení a řada maminek, především těch z řad slavných osobností, sdílí veřejně své poznatky.

Herečka nicméně přiznala, že kojení děťátka zdaleka nemusí být příjemná zkušenost a nové maminky nabádá hlavně k trpělivosti.

Žádný botox ani výplně: Kvůli kojení dcerky Monika Marešová vše přerušila. Takhle teď bez zákroků vypadá

„Krmení syna pro mě bylo stejně euforické jako vyčerpávající. Je to proces a pořád děláme chyby, někdy dost bolestivé. Nebuďte na sebe během prvních dní s miminkem tak přísné. Kéž bych sama na sebe nebyla,“ vzkázala.

Za pár měsíců přivítá na svět druhého syna a už teď ví, že bude rodit bez tišících léků. Ne že by chtěla, ale nemá jinou možnost. Trpí totiž autoimunitní poruchou zvanou trombocytopenická purpura, která jí neumožňuje dostat epidurál.

Kojící babička? Oblíbená herečka (36) si během natáčení odskočila k synovi v masce své seriálové postavy

Rodila takhle i Guse a zkušenost popsala jako příšernou. „Ale ještě jednou to dám,“ uvedla odhodlaně v rozhovoru pro magazín TODAY. „Přála bych si, abych měla možnost epidurálu, už jen ta možnost by mě uklidnila. Ale prostě to musím zvládnout stejně jako minule,“ dodala.

S manželem Taylorem Goldsmithem oznámili druhé těhotenství v červnu. Chlapec by se měl narodit v říjnu. S Taylorem jsou svoji od roku 2018. Kvůli těhotenství Mandy také zrušila zbytek svého turné Real Life Tour. Kromě hraní se aktivně věnuje i zpěvu. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků