Brazilská modelka Lais Ribeiro a její manžel Joakim Noah

Brazilská modelka Lais Ribeiro a její manžel Joakim Noah Profimedia.cz

Nejsou rozkošní? Kráska od Victoria’s Secret a její 211centimetrový obr na líbánkách řádí ve vlnách jako čerstvě zamilovaní

Po jejich pohádkové svatbě před dvěma týdny v brazilském Trancosu si modelka Lais Ribeiro (32) a její manžel Joakim Noah (37) užívají snad ještě pohádkovější líbánky… Novomanželé zůstali i tentokrát věrní nevěstině rodné Brazílii, jen se posunuli podél pobřeží zhruba o tisíc kilometrů dál, a to do proslulého města karnevalu Rio de Janeira.

Okouzlující Lais, jež je maminkou už čtrnáctiletého syna Alexandreho, byla na pláži nepřehlédnutelná v zelených háčkovaných bikinách, zatímco její milý předváděl svou muskulaturu v bílých plavkách trenýrkového střihu. Noah je přitom chlap jako hora a s jeho 211 centimetry vedle něj působí 182 centimetrů vysoká modelka jako drobek.

Romantika na pláži: Modelka Victoria’s Secret a její 211 centimetrů vysoký basketbalista už jsou svoji!

Čerstvě sezdaný páreček si vychutnává nejen krásného slunného počasí při relaxaci na lehátku, ale především v moři se dokáže pěkně odvázat. Společně pak blbnou jako čerstvě zamilovaní pubescenti.

Modelka známá z kampaní značek Ralph Lauren, Christian Dior, Tom Ford, GAP, American Eagle, a především pak jako jeden z andílků Victoria’s Secret, s bývalým hráčem NBA tvoří pár od roku 2018. O rok později se zasnoubili. Kvůli pandemii však svatbu odkládali tři roky. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků