Daniela Šinkorová

Daniela Šinkorová Foto: archiv Daniely Šinkorové

Daniela Šinkorová: Místo hraní předcvičuje zumbu

Herečka a bývalá hvězda nekonečného nováckého seriálu Ordinace v růžové zahradě Daniela Šinkorová (46) touží po hvězdném návratu. Přestože si v posledních letech libovala, že si může se svým partnerem Ladislavem Polákem nerušeně žít v ústraní, nechala slyšet, že jí chybí prkna, která znamenají svět. Prozatím se ale musí smířit s rolí cvičitelky zumby, ke které se dostala díky operaci kolene.

„Po divadle se mi velmi stýská, víc než po seriálové popularitě s bulvárem za zády. Být na jevišti v kůži někoho jiného, než je Daniela Šinkorová, mi schází tak, že jsem z toho sama překvapená. Doufám, že se to doslechne nějaký divadelní režisér, který potřebuje tmavovlasou temperamentní a zkušenou nečtyřicátnici,“ svěřila se v rozhovoru pro týdeník Květy herečka, která mohla mít svůj velký návrat už za sebou. Osudovou roli ale ze strachu přenechala Lence Vlasákové.

„Producent filmu Ženy v pokušení mě oslovil na roli Heleny, scénář se mi líbil, ale té obrovské příležitosti jsem se lekla. Musím smeknout před Lenkou Vlasákovou. Zahrála to opravdu kouzelně,“ myslí si herečka.

Nedávno se měla také objevit v novém seriálu na Primě, ve kterém dostala titulní roli. Kvůli mnoha shodám náhod z toho ale prozatím sešlo.

„Měla jsem hrát hlavní roli, jednání už bylo ve finále, ovšem zahraniční majitelé projekt prozatím zastavili s požadavkem přepracovat strukturu scénáře,“ dodala Šinkorová, která se prozatím rozhodla věnovat kariéře cvičitelky.

„V prosinci jsem byla na operaci s kolenem a moje sestra mi chtěla pomoci vrátit se co nejrychleji zpět do formy, abych mohla zvládat vystoupení, tak mi koupila kurz zumby. A mě tento druh cvičení tak nadchl, že jsem se stala cvičitelkou. Na květen vypisuju první hodiny,“ ukončila Šinkorová. 

Karen Mchitarjan , Super.cz


Časová osa článků