Camille Gottlieb

Camille Gottlieb Profimedia.cz

Narodila se ze vztahu princezny a bodyguarda: Tato brunetka je vnučkou krásné monacké kněžny Grace. Najdete podobu?

Herečka a monacká kněžna Grace Kelly, jejíž život předčasně ukončila tragická autonehoda, měla tři děti. Syna Alberta, nyní vládnoucího monackého knížete, a dcery Caroline a Stéphanii.

I poslední jmenovaná je matkou tří dětí, z nichž nejmladší je čtyřiadvacetiletá Camille Gottlieb. Ačkoli se jmenuje po bývalém partnerovi a bodyguardovi své matky Raymondu Gottliebovi, princezna Stéphanie jeho otcovství nikdy oficiálně nepotvrdila.

Nová britská obsese: Tato překrásná dvojčata jsou neteře princezny Diany

„Táta je moje pravá plíce, máma ta levá. Bez nich bych nežila. Nebyli spolu dlouho, ale vždy mi říkali: ‚Toužili jsme po tobě a to, že jsi tady, je naše velké štěstí‘,“ svěřila Camille v jednom z mála rozhovorů. „Jsem šťastlivec. Svou rodinu bych nevyměnila za nikoho a za nic na světě,“ dodala.

Camille je velmi aktivní na sociálních sítích, kde sdílí střípky ze života dívky z vyšší společnosti, především pak zážitky z cest. Cestování je jejím velkým koníčkem. Pravidelně se také objevuje na společenských akcích, naposledy se po boku strýce Alberta II. a jeho ženy Charlene zúčastnila galavečera v Monte Carlu.

To není archivní fotka Diany, ale její představitelka z Koruny v nejodvážnějších šatech, které kdy princezna vynesla

Mnozí její vizáž připodobňují ke slavné babičce, která byla a stále je symbolem krásy a elegance. „Je to pro mě obrovská pocta,“ říká mladá brunetka.

„Když mi o ní moje maminka vypráví, je to o tom, jak úžasná žena a příkladná matka to byla. Moje máma byla velmi mladá, když (Grace Kelly) zemřela, s Louisem a Pauline (sourozenci Camille - pozn.) jsme vděční za vše, co nám dala. Moje matka je úžasná máma, je mým příkladem a vzorem. Ani vám neumím říct, jak pyšná na ni jsem,“ dodala Camille. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků