Billie si dala pořádně do těla...

Billie si dala pořádně do těla... Profimedia.cz

Billie Eilish si dává pořádně do těla! Takhle splavená odcházela po třech hodinách z posilovny

Mimořádně talentovaná americká umělkyně Billie Eilish (21), jež se dostala na vrchol už ve svých patnácti letech díky úspěšné desce Don‘t Smile at Me a megahitu My Boy, nastolila zřejmě pořádně přísný tréninkový režim. V pondělí odpoledne byla spatřena, jak má s kamarádkou namířeno do posilovny v Los Angeles a jak následně odcházejí až po třech hodinách. Není pochyb, že si dala opravdu do těla.

5 slavných osobností, jejichž diagnózy vás zaskočí

Dnes dvacetiletá zpěvačka, u níž se díky neustálému nošení over-size oblečení dlouho nevědělo, jakou má vlastně postavu, začala oblékat ženštější módu teprve loni. Pyšní se přitom přírodními křivkami, které by jí mohla kdejaká dáma závidět. Billie ale zřejmě přece jen zatoužila postavu zpevnit. Tréninky na ni mají očividně pozitivní účinky, jelikož se usmívala od ucha k uchu.

Na tohle si dřív netroufla, teď nastal čas: Billie Eilish fanouškům vyrazila dech jako sexy Marilyn v korzetu

Eilish je už v jejím nízkém věku držitelkou řady nejen hudebních cen. Na svém kontě má sedm Grammy, Zlatý glóbus, a dokonce i Oscara za úvodní píseň No Time to Die ke stejnojmenné bondovce. Je dokonce držitelkou dvou zápisů v Guinnessově knize rekordů. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků