Jodie Sweetin

Jodie Sweetin Profimedia.cz

Hvězda Plného domu se počtvrté vdala. Po několika turbulentních vztazích věří, že konečně našla toho pravého

Jodie Sweetin (40), kterou si můžete pamatovat jako roztomilou Stephanie z populárního sitkomu Plný dům, se o víkendu vdala za partnera Mescala Wasilewského. Komorní svatba proběhla v Malibu, zúčastnilo se jí asi padesát hostů včetně hereččiných kolegů ze zmíněného rodinného seriálu.

Dorazili mj. John Stamos, Candace Cameron Bure či Andrea Barber a také vdova po nedávno zesnulém Bobu Sagetovi Kelly Rizzo.

Poznáte ji dospělou a v bikinách? Z dětské hvězdy Plného domu je dnes 3x rozvedená máma

Sweetin za sebou má turbulentní vztahovou minulost a věří, že konečně našla toho pravého. Vdávala se počtvrté, po pěti letech vztahu, který začal na dálku. Zatímco herečka žije v Los Angeles, její manžel bydlel v době seznámení v New Yorku, odkud se za partnerkou následně přestěhoval. „Vím, že jsem našla správného partnera na zbytek života - ať už přinese cokoli. Nemůžu být vděčnější,“ cituje magazín People slova novomanželky.

Poprvé se seriálová Stephanie vdala už ve 20 letech, a to za losangeleského policistu Shauna Holguina. Rozvedli se v roce 2006, po čtyřech letech manželství. Jejím druhým manželem byl od roku 2007 do roku 2010 (rozešli se však už v roce 2008) filmový koordinátor Cody Herpin, mají spolu dceru Zoie.

Jak dnes vypadá roztomilá DJ z Plného domu? S manželem, ruským hokejistou, oslavili 27 společných let

V roce 2010 herečka porodila druhou dceru Beatrix, jejího otce Mortyho Coylea si vzala o dvě léta později. Rok nato se oficiálně rozešli, rozvod byl dovršen v září 2016. Téhož roku Jodie ještě stihla zásnuby s Justinem Hodakem, ke svatbě však tentokrát ani nedošlo.

Zásnuby s nynějším manželem Mescalem pak herečka oznámila letos v lednu. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků