Orlando Bloom a Katy Perry zase baví internet.

Orlando Bloom a Katy Perry zase baví internet. Profimedia.cz

Orlando Bloom se pochlubil neskutečnými svaly: Zatímco fanoušci slintají, Katy Perry svou reakcí všechny odrovnala

Orlando Bloom (45) se pochlubil střípky z natáčení v Austrálii. U protinožců si to zjevně užil, mimo jiné se podělil o video se žraloky, momentku z posilovny, kde makal na svých svalech, nebo polonahou fotkou z pláže, kterou pomáhal uklidit od odpadků.

Právě fotky, na nichž vynikla jeho muskulatura, zaujaly fanoušky a některé slavné nejvíc. Herec se pyšní skvělou figurou, kterou jeho sledující dlouhodobě obdivují. A zatímco ti v komentářích slintali, jeho partnerka, zpěvačka Katy Perry (37) tomu zase nasadila korunu.

Orlando Bloom zase perlí: Takhle okomentoval polonahou fotku snoubenky Katy Perry

„Zlato, kam jsi dal kortizonový krém, mám vyrážku ze sluníčka,“ komentovala Orlandův příspěvek jako by nic a fanoušci šli do kolen.

Hvězdná dvojice proslula svými přestřelkami na sociálních sítích. Když se například zpěvačka pochlubila rajcovním snímkem nahoře bez, její snoubenec to okomentoval slovy: „Miláčku, mohla bys obstarat oříškové mléko? Dochází nám.“

Katy Perry v Praze: Zpěvačka zveřejnila úlovky z metropole, některé nejsou dvakrát lichotivé

Jindy si zase Katy u Orlanda v komentářích objednávala bengálský čaj. Jejich vzájemné trollení fanoušci opravdu milují a vždy ho náležitě ocení lajky a smajlíky. Je vidět, že se hvězdná dvojice, která má roční dceru Daisy, doma rozhodně nenudí. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků