Iva Frühlingová změnila image.

Iva Frühlingová změnila image. Foto: Expres FM

Sexy Iva Frühlingová už není blondýna! Razantní změna se líbí hlavně manželovi

Ivu Frühlingovou (40) není třeba představovat. Je to žena mnoha tváří a zastane nejednu profesi. Odvážná je, i co se vzhledu týče. Na hlavě vystřídala snad všechny barvy včetně modré a nyní své dlouhé blond vlasy ostříhala na delší trendy mikádo s hnědým nádechem.

Baví mě riskovat a nestát na jednom místě, příští měsíc může být barva mých vlasů zase úplně jiná. Adámek byl smutný, že jsem šla zase do tmavší varianty, protože je sám blond a přál si mě blond, abych prý vypadala podobně. Manžel je na druhou stranu rád,“ říká Iva Frühlingová.

Iva Frühlingová promluvila o polyamorii: Jak to s manželem mají? A proč jí lidé píšou úchylné zprávy?

A novými vlasy to nekončí. Energická Iva, kterou můžete každý všední den slyšet na rádiu Expres FM, kde má svou vlastní hodinovou show, touží po novém členovi domácnosti!

„Chtěla bych nějaké obyčejné kotě, žádnou šlechtěnou rasu, zkrátka nějakého útulkáče. Manžel ale chce nejdříve dostavět dům, já se už ale nemůžu dočkat,“ prozradila moderátorka.

Měla jsem tlak na prsou a myslela jsem, že umírám. Známá česká zpěvačka popsala své psychické problémy

Ivu můžete znát i jako influencerku z Instagramu a TikToku, kde sdílí vtipná videa ze svého života nebo ohledně rodičovství. Ve své hodinové rádiové show IF s nadsázkou a humorem, ale bez umělého úsměvu koketuje s tématy jako sex, mateřství, úchylky, sebeláska, ezomatky, vztahy, nevěra, ale i pocuchané nervy, strachy či životní neúspěchy. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků