Kristina Svarinská

Kristina Svarinská Herminapress

Osudové Let´s Dance: Slovenská kráska z nové české komedie kápla božskou. Známe jejího přítele

Půvabná slovenská filmová a televizní herečka Kristina Svarinská hraje jednu z hlavních rolí v nové komedii Střídavka režiséra Petra Nikolaeva. Kráska, kterou naši diváci znají třeba z pohádky Nejlepší přítel, z filmů Teroristka či Srdce na dlani, ozdobila sobotní slavnostní premiéru komedie určenou filmovému štábu a hostům.

Její role těhotné Zuzany, která průběhem děje porodí, obohatila rejstřík herečky. Těhotnou a prožití porodu ještě neztvárnila. Zatímco na filmovém plátně se podruhé setkala s kolegou Martinem Hofmannem, na premiéru přišel drobnou brunetku podpořit přítel Peter Altof.

Pár se seznámil během letošní slovenské taneční soutěže Let´s Dance. Fanoušci sexy Kristiny spekulovali, že tvoří pár se svým profesionálním tanečníkem Markem Kličem. Z hlediště jí ale fandil youtuber, který si říká Explo. A jak jsme zjistili, jiskra přeskočila hned.

Pánové nevěděli, kam dřív s očima: Půvabná Slovenka ukázala na premiéře podprsenku i zadeček

Určitě na osudovou show vzpomíná, zatančí si občas? „Miluju tanec, od začátku jsem říkala, že jsem spontánní tanečník. Postavím se na parket a tančím a tančím. Co se týká společenského tance, tak to byl brutální masakr! Tolik pravidel, musíte se soustředit na milion věcí, jde o velkou a náročnou školu i zážitek,“ řekla Super.cz Kristina (33).

S tanečníkem zvládli sedm kol a herečka ocenila jeho výdrž. „Je moc těžké být konfrontovaný s něčím, co stále nejde. A nedá se utéct…,“ tvrdí se smíchem. „Tělo funguje v nějakých stereotypech a při společenském tanci musí jít proti nim. Odmítá potřebné držení, hlavně za tak krátký čas. Jinak fantastický zážitek, absolutní výstup z mojí komfortní zóny.“

Krása jí je někdy na obtíž: Pohádková princezna nejednou řešila nepříjemnou mužskou pozornost

Nicméně taneční soutěž přinesla seznámení s o sedm let mladším Peterem. Šlo o lásku na první pohled? Kristina se při téhle otázce začne temperamentně smát. „Nevím, jestli šlo o lásku na první pohled, ale určitě o okouzlení na první pohled. Seznámili jsme se hned v prvním kole, kde Peter seděl jako divák, a od té doby jsme spolu," řekla kráska. Soutěž mi do života přinesla o mnoho víc, než bych si dokázala představit. I když jsem vypadla, měla jsem pocit výhry, protože jsme se potkali,“ potvrdila Super.cz Svarinská svůj vztah, který trvá od jara. 

Vlaďka Merhautová , Super.cz


Časová osa článků