Genny Ciatti

Genny Ciatti Herminapress

Podruhé otěhotněla asi o svatební noci: Zpěvačka s italskými kořeny sotva stihla zhubnout po prvním porodu a ukázala bříško

Muzikálová zpěvačka s italskými kořeny Genny Ciatti to bere opravdu hopem. Loni ji den před Valentýnem požádal přítel Jakub Salkini o ruku, v květnu oznámila těhotenství a v říjnu se jí narodila dcera Lara. Letos v dubnu se vdala a už je zase těhotná. "Ne, neplánovali jsme to. Ale jsem za to ráda," řekla Super.cz.

"Když nám na svatbě stylista a návrhář Radek Fišer gratuloval a říkal, že nám během našeho “ANO” nad hlavou kroužil čáp, hluboce jsem se zasmála, že náš čáp už dávno přiletěl. Tak Ráďo, nakonec jsi měl pravdu. Bylo to sice neplánované, ale já vždy říkám, že vše je tak, jak má být a moc se těšíme, že už za půl roku budeme čtyři. Takže, světe těš se, další Salkoš/ka už se klube," oznámila Genny.

Muzikálová zpěvačka týden vypadala jak po boxerském zápase: Takhle dopadla po plastice nosu!

Zpěvačka je ve čtvrtém měsíci a už jí trochu narostlo bříško, jak je vidět na snímku v plavkách v celku, který publikovala. Přitom sotva stihla stihnout po prvním porodu zhubnout a naskočit do práce. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků