Elite Model Look po patnácti letech v Česku. Video: Elite World

Do Prahy se slétnou módní hvězdy. Metropole po patnácti letech uvítá modelingovou událost číslo jedna

Dva roky se finále Elite Model Look konalo bez diváků jen v online prostoru. Letos se velkolepá show vrací ke své původní podobě, a jak jsme již informovali, tak po patnácti letech se uskuteční v České republice. Světové finále nejprestižnější modelingové soutěže se bude konat v nádherných prostorách Španělského sálu Pražského hradu.

V minulých ročnících tohoto prestižního projektu zasedli do procovské lavice napříkad Quincy Jones, Azzedine Alaïa, Peter Lindbergh, Franca Sozzani, Jean Paul Gaultier ci Victoria Beckham. Je dost pravděpodobné, že i letos kvůli této události navštíví Prahu významné světové celebrity.

Úspěch Češek následují Slováci. Nejlepším začínajícím modelem planety se stal tento devatenáctiletý sympaťák

„Soustředění finalistů bude probíhat v hotelu Andaz Prague, kde fotografové, mentoři, vlasoví stylisté a vizážisté budou finalisty připravovat prostřednictvím série focení, natáčení videí, tréninků modelingové chůze a koučinku v oblasti sociálních médií,“ řekl Super.cz šéf produkce Jiří Zalabák.

Součástí finále bude prezentace všech finalistů ve spojení s hudbou a prezentací módních trendů.

Nová modelingová elita. Dvacítka finalistů modelingové soutěže splňuje klasické parametry krásy

„Velmi mě těší, že se světové finále vrací po patnácti letech do Prahy. Věřím, že je to i uznání toho, jak realizujeme naše národní finále Schwarzkopf Elite Model Look pro Českou a Slovenskou republiku již desítky let,“ uvedl Sáša Jány, který je s tímto projektem neodmyslitelně spjatý.

„Jsem rád, že mladé modelingové talenty mohou stejně jako Cindy Crawford, Lara Stone, Alessandra Ambrosio či Gisele Bündchen začít svoji kariéru ve spojení s touto nejúspěšnější platformou hledání nových tváří na světě,“ dodat Jány, který je objevitelem hvězd, jako jsou Linda Vojtová, Michaela Kociánová, Hana Jiříčková či Daniela Kociánová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků