Lucie Bílá v mini se seskupením 4 Tenoři

Lucie Bílá v mini se seskupením 4 Tenoři Herminapress

Nezapomněla si sukni? Takhle krátkou mini ještě Lucie Bílá neměla

Neváhala přijmout pozvání, aby si nimi zazpívala na jejich 100. koncertě. Ostatně Lucie Bílá (56) byla jednou z prvních, kdo vokální kvartet 4 Tenoři podpořil, a dokonce si s nimi zazpívala píseň Krása z repertoáru Karla Gotta (✝80) na jejich debutovém albu v roce 2020.

Zpěvačka tedy nechyběla na nádvoří hradu Karlštejn, kde koncert probíhal, a byla jediným exkluzivním hostem. Mezi čtveřicí pánů v oblecích zazářila ve snad nejkratších šatech, které si za poslední roky oblékla. Někdo mohl poznamenat, zda si náhodou nezapomněla sukni. Nicméně Lucie má teď figuru snů a se svýma nohama si takovou mini délku může dovolit.

Bujný dekolt a úzký pas: Lucie Bílá se předvedla v sexy růžovém modelu, ve kterém jí praskaly knoflíčky

Zda se Bílá objeví i na novém albu, na němž nyní Marian Vojtko (49), Pavel Vítek (60), Michal Bragagnolo a Jan Kříž ve studiu pracují, zatím netušíme. Jisté je, že deska vyjde na konci října. „Pro druhé album jsme vybrali písničky od Ennia Morriconneho, Karla Svobody nebo Leonarda Bernsteina z muzikálu West Side Story. Od Paula Anky jsme také získali souhlas k novému českému textu legendární skladby My Way, kterou zpíváme pod názvem Žít podle svého,“ prozradil manažer Janis Sidovský. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků