Karolína Krézlová

Pod sakem byla nahá a nepředvedla jen své vnady: Herečka si mezi ňadra nechala vytvořit tetování

Bílý kostýmek, v němž vyrazila na expozici na brněnském výstavišti, by byl sám o sobě decentní a navíc odpovídal barevností zadanému dress codu. To by ovšem herečka Karolína Krézlová nesměla být pod sakem nahá.

"Jednak se to tak nosí, a pak mám nové tetování, tak jsem ho chtěla trošku ukázat," vysvětlila svůj outfit Super.cz. Velké obrazce ale nehledejte. Mezi ňadra si nechala vytvořit několik teček. "Mám ráda symboly a mám je kdekoli, kde můžu. A tím, že hraju, si velké tetování ani nemůžu dovolit. Proto jsou to tyhle nenápadné tečky," upřesnila.

Hrozí jí, že nebude moct mít děti! Bývalka Vladimíra Polívky trpí vážnou nemocí

Po dvouleté herecké pauze, kdy už si myslela, že nebude hrát, a věnovala se jiným profesím, se opět vrací do filmového světa. "Dostala jsem krásné nové role, za tři týdny začínám točit film o Andree Absolonové, skokance do vody, která si poranila páteř. Ten příběh je hodně divoký," prozradila Karolína, která na výstavě Tutanchamon pomáhala s produkcí.

Nedávno sice Karolína mluvila o nové lásce, té je ale zřejmě konec. "Pracuju, doma máme osm koní, o které se s tatínkem staráme. Na nějaké partnerské vztahy není čas," uvedla. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků