Radka Fišarová

Radka Fišarová Korzo

Zpěvačka Fišarová se zamilovala do herce Hány

Zpěvačka Radka Fišarová (41) se po roční samotě opět zamilovala. Jejím vyvoleným je herec Jiří Hána (34), který si zahrál například v seriálu Dokonalý svět nebo Zázraky života. "Šla jsem se podívat na představení Branky, body, striptéři, kde hrál a přeskočila jiskra," svěřila Novinkám Radka.

Zpěvačka žila pět let s exmanželem moderátorky Kateřiny Hamrové Jiřím Pokorným. Rozešli se údajně kvůli Radčinu velkému pracovnímu vytížení.

"Doma jsme se jen míjeli," upřesnila zpěvačka. Rok po rozchodu strávila sama.

"A pak jsem potkala Jirku. Seznámili jsme se, když jsem šla na představení Branky, body, striptéři, kde hrál," řekla Novinkám zamilovaná Radka.

I když už jsou spolu téměř půl roku, o jejich vztahu se nevědělo. "Ne, že bychom ho chtěli tajit, ale ani jeden z nás není večírkový typ. A navíc jsme si navzájem nechodili ani na premiéry, kde jsou přítomna média. Vycházelo to tak, že ten druhý vždy hrál," vysvětlila Fišarová, která momentálně účinkuje například v muzikálu Kat Mydlář.

Jiří Hána Radku okouzlil nejen jako muž, ale také jako herec. "Jsem jeho velká fanynka, snažím se nevynechat jediné představení Saturnina v divadle ABC. Je to hodně vtipné a Jirka navíc hází koblihy," popsala zpěvačka. Sama se momentálně chystá na natáčení svého DVD, které se na trhu objevit v září.

"A v létě si snad s Jirkou uděláme konečně volno a vyrazíme na naši první dovolenou," věří Radka. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků