Nelly Řehořová

Nelly Řehořová Foto: Super.cz/se svolením N. Řehořové

Kvůli zranění musela změnit veškeré plány: Mladá zpěvačka se z Česka přestěhovala za přítelem

Mladá zpěvačka Nelly Řehořová (21) ještě na jaře plánovala pracovní léto, kdy měla mít řadu vystoupení v rámci koncertních verzí některých muzikálů a objevit se měla i na některých festivalech. V květnu si však přivodila zlomeninu nohy, a tak všechny závazky musela zrušit.

„Ráno jsem vstala, brněla mě noha, třikrát jsem na ni šlápla a byla jsem na zemi. Jedná se o únavovou zlomeninu a měla bych to mít ještě na 5 týdnů, i pak se ale musím šetřit,“ svěřila se tehdy Super.cz zpěvačka, která akce v nabitém diáři musela proškrtat. I tady ale platí, že všechno zlé je pro něco dobré.

Jeden špatný krok a sádra je na světě: Mladá zpěvačka skončila o berlích. Co bude s muzikálovou rolí tanečnice?

Nelly využila situace a odstěhovala se za přítelem, který je jachtař, a nyní spolu tráví letní dny převážně na lodi v Chorvatsku. Zpěvačka, která nebyla zvyklá příliš odpočívat a šla z práce do práce, si tak najednou zvyká na nový život.

„Tělo si samo řeklo o pauzu, a tak nyní můžu odpočívat, rehabilitovat a nabírat sílu,“ říká Řehořová, která na sebe naposledy upozornila videoklipem Fire, jenž je o tom, jak se zbavit všech strachů a démonů, které v sobě každý máme. Písnička je v angličtině, což je i směr, kterým by se teď zpěvačka chtěla vydat. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků