Rodiče dvouměsíčního chlapečka si udělali volno.

Rodiče dvouměsíčního chlapečka si udělali volno. Profimedia.cz

Rihanna a ASAP Rocky vyrazili na rande: Po těhotenských kilech ani památky, ale co ty kyselé výrazy?

Zpěvačka Rihanna (35) si dala oddych od mateřských povinností a s partnerem ASAP Rockym (33) v úterý večer vyrazili na rande. V New Yorku si společně zašli na večeři, ale moc nadšeně z ‚vycházek‘ a volna od syna, jehož jméno dosud světu neprozradili, nevypadali. Zatímco rapper pomalu propíchl pohledem fotografa i přes sluneční brýle, zpěvačka raději úplně odvracela zrak.

Barbadoská diva se stala matkou: Rihanna porodila své první dítě

To ovšem nic nemění na skutečnosti, že RiRi vypadala s dlouhou hřívou havraních loken nádherně a v těsném korzetu předvedla, že má dva měsíce po porodu zpět své dřívější křivky. Je přitom s podivem, že se nyní zpěvačka dost zahaluje oproti svým těhotenským modelům, kdy musela puritánsky založeným jedincům někdy padat brada…

Musí to mít vážně za pár: Rihanna odhalila obří bříško na rande, které se zvrhlo v pořádné drama

Slavná rodačka z Barbadosu randí s americkým rapperem teprve od loňska, kdy v květnu potvrdila, že je ve vztahu magazínu GQ. Předtím prožila turbulentní vztah s Chrisem Brownem a posléze s dalším rapperem Drakem, s nímž se opakovaně rozcházela a zase dávala dohromady. Dva roky pak strávila ještě se saudským obchodníkem Hassanem Jameelem. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků