Vypadají spolu velmi spokojeně.

Vypadají spolu velmi spokojeně. Profimedia.cz

Carla Bruni a exprezident Nicolas Sarkozy na jachtě: Takhle se muchlují po čtrnácti letech manželství

Bývalý francouzský prezident Nicolas Sarkozy (67) a jeho stále okouzlující manželka Carla Bruni (54) odjeli na dovolenou na Ibizu, kde tráví dny na jachtě francouzského herce Christiana Claviera. Pár si užívá slunného počasí a zatímco Sarkozy se často chodí svlažit do moře, jeho žena zůstává raději na palubě.

Diskomfortem v plavkách to ale určitě nebude, jelikož Bruni tráví denně dvě hodiny cvičením a i ve čtyřiapadesáti letech je štíhlá snad stejně, jako když v 90. letech brázdila přehlídková mola s největšími hvězdami modelingu. Carla údajně dodržuje přísný režim, kdy střídá cvičení s jízdou na eliptickém kole a pilates.

Padesátnice to rozjely na přehlídkovém mole: Carla Bruni ukázala štíhlé nožky, Naomi Campbell ještě o něco víc kůže

Dvojice, která se dala dohromady během společenské akce v roce 2007 necelý měsíc po Sarkozyho rozvodu s Céciliou Attias (64), se na lodi vydala i na sousední ostrov Formentera, kde poobědvala v restauraci Moli de Sal na tamní Illetas Beach. Manželství jim evidentně i po čtrnácti letech kvete a o objímání a polibky nebyla nouze.

Pije lektvar mládí po hektolitrech? Carla Bruni natáhla kožené kalhoty a vypadala jako sexy třicítka

Dvojice má společně desetiletou dceru Giuliu. Carla pak z předešlého vztahu s rozhlasovým moderátorem Raphaelem Enthovenem ještě syna Auréliena (21). Sarkozy je čtyřnásobným otcem, má ještě tři syny, a to hudebního producenta Pierra (36), politika Jeana (31) a pětadvacetiletého Louise. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků