Heidi Klum

Heidi Klum Profimedia.cz

Heidi Klum (46) provokuje úplně nahá v posteli a zve k sobě o 17 let mladšího manžela

Hodně odvážnou a přitom vůbec ne lacinou fotku sdílela v pondělí na svém Instagramu topmodelka Heidi Klum (49). Ta je na černobílém záběru zvěčněna na posteli s nebesy tak, jak ji příroda stvořila. Decentně si přitom zakrývá nejintimnější části těla a v popisku se srdíčkem zve: „Pojď zpátky do postele, zlato.“

Snímek je tak nepochybně určen jejímu výrazně mladšímu manželovi z kapely Tokio Hotel Tomu Kaulitzovi, který možná také stál za fotoaparátem, ale to ví jen sama Heidi. Dvojice, která minulý týden relaxovala na pláži v Miami, má tak zřejmě o zábavu v ložnici postaráno.

Dokonalý pár na pláži: Heidi Klum (49) vedle svého kolouška Toma (32) zastavila čas

Bývalý andílek Victoria’s Secret poslední dobou dráždí nejen fotkami, ale i hodně odvážnými modely. Není se čemu divit, jako čtyřnásobná maminka před padesátkou je v neuvěřitelné formě, o kterou se ráda podělí.

Dělá všechno to, o čem jsem kdy snila: Heidi Klum vyrostla konkurence. Její dcera (18) je překrásná

Vystrkovat růžky navíc začíná v modelingu i její osmnáctiletá dcera Leni, jejíž účty na sociálních sítích i díky sexy obsahu nabývají na popularitě. Počty jejích sledujících například na Instagramu dosáhly 1,5 milionu a neustále se rozrůstají. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků