Natalia Dyer

Natalia Dyer Profimedia.cz

Hvězda sociálních sítí si vzala na paškál obličej slavné herečky a navrhla jí řadu „vylepšení“: A to neměla dělat!

Zdravotní sestra z plastické chirurgie Miranda Wilson (28) si pořádně naběhla, když zveřejnila video, v němž zanalyzovala obličej herečky Natalie Dyer (27) a navrhla celou řadu zákroků, kterými by si mohla nechat „vylepšit“ tvář.

Z nyní již odstraněného videa se na TikToku a dalších sociálních sítích stal virál a Miranda se v něm podělila i o zeditovaný snímek herečky, jak by vypadala po zákrocích. Fanoušky ovšem v žádném případě nenadchla, ale naopak zhnusila. A to tak moc, že se do ní okamžitě pustili.

Hvězdy Stranger Things se v komentářích, které zaplavily sociální sítě, nesmírně zastávali. „Nikdy bych nemohla být slavná, protože kdyby o mně někdo natočil takové video, uchýlím se k násilí,“ shrnula pocity všech komentujících jedna z fanynek.

„To je neuvěřitelně nechutné,“ pohoršovali se další. „Je to tak šílené, že ani nedokážu artikulovat,“ zaznělo také. „Natalia je naprosto božská, nesnáším taková videa,“ dodala jiná fanynka. „Sociální sítě napáchaly už dost škod, ale popularizování perverzní představy, že krása spočívá v tom, že musíme všichni vypadat stejně, je z toho nejhorší,“ ulevila si další.

Wilson dále kritizovali, že jsou její videa nebezpečná pro mládež, a neměla by sdílet své názory, pokud se jí o ně nikdo neprosil. Dyer totiž není první celebritou, kterou si vzala na paškál.

Po záplavě hejtů tak Wilson video raději smazala a nahrála nové, v němž se omluvila a dušovala se, že neměla zlý úmysl. Natalii prý shledává krásnou a chtěla ji pouze použít jako příklad pro veřejnost dostupných procedur.

8 slavných dam, které jsou zásadně proti plastikám a botoxu: Tyto hvězdy se vrásek nebojí

Bohužel pro ni v případě nesmírně oblíbené herečky narazila. Vzhledem k fanouškovské základně seriálu Stranger Things a jeho hrdinů, se Dyer měla raději vyhnout obloukem. Natalia přitom sama nemá ráda, když je cokoliv jiného než její práce předmětem diskuzí. Velmi bedlivě si střeží soukromí už od roku 2016, kdy byl seriál uveden. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků