Antonio s Nicole a jejím dvojčetem Barbarou na festivalu v Marbelle

Antonio s Nicole a jejím dvojčetem Barbarou na festivalu v Marbelle Profimedia.cz

Antonio Banderas vzal přítelkyni na festival: Ta je o hodně mladší, ale určitě byste to netipovali

Přestože je dodnes jedním z nejpřitažlivějších a jistě i nejobletovanějších hollywoodských herců, když už si nějaká žena získá jeho srdce, má velké štěstí. S rodákem z Malagy Antonio Banderasem (61) je to pak totiž běh na dlouhou trať. Poté, co v roce 2014 po osmnácti letech manželství oznámili odloučení s kolegyní Melanií Griffith, začal si s půvabnou finanční investorkou Nicole Kimpel. S tou je nyní ve spokojeném vztahu již osmým rokem.

Antonio Banderas prodává své prosklené království: Podívejte se, jak moderní vila za 87 milionů vypadá

Dvojice se příliš často ve společnosti neobjevuje, i tentokrát je fotografové zastihli tak trochu náhodou. Společně se totiž o víkendu účastnili hudebního festivalu Starlite ve španělské Marbelle, kde neskrývali nadšení z vystoupení zpěváka a kytaristy Joana Manuela Serrata.

Pět let po rozvodu: Antonio Banderas promluvil o vztahu s exmanželkou Melanií Griffith

Společně s nimi koncert sledovala i Nicolina sestra – dvojče Barbara Kimpel a několik španělských celebrit. Antonio měl na sobě světlé polo tričko a jeho partnerka pro změnu výrazné volné tričko zlaté barvy. Filmový Zorro či hvězda snímku Desperado na svých jednašedesát rozhodně nevypadá, a tak by jistě nikdo nehádal, že je mezi nimi celých 21 let rozdíl. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků