Dana Morávková FTV Prima

Co se týče intimností, byla prý opožděná. Dana Morávková popsala svou první návštěvu gynekologa

Herečka Dana Morávková (51) se netají tím, že co se týče prvních intimností, byla vždycky tak trochu pozadu. Odmalička se věnovala krasobruslení, a tak na lásku neměla vůbec čas.

„Já jsem byla velmi opožděná, ale já to ráda přiznávám. Dělala jsem krasobruslení, vstávala jsem každý den v pět ráno a večer dělala gymnastiku a balet. Tak jsem se do postele dostala později. A snila jsem o tom, že budu herečka. Když mi maminka dala knížku Děvčátka, na slovíčko, bylo mi osmnáct,“ přiznala v pořadu 7 pádů Honzy Dědka Morávková, jež přidala i svou první zkušenost s návštěvou gynekologa.

Dana Morávková se dme pýchou: Takhle si s manželem Petrem užili synovu promoci v Anglii

„Pamatuju si, jak jsem šla poprvé k dámskému lékaři, pan doktor vyplňoval kartu a ptal se: Jméno, věk, adresa… A pak řekl: styk? A já vstala,“ smála se herečka.

To ale nebylo všechno. „A když jsem tam poprvé v šestnácti vlezla, byla jsem v punčocháčích. Ale dohonila jsem to, taky jsem se vdala. Vdávala jsem se v pětadvaceti a v šestadvaceti jsem porodila syna,“ vyprávěla pobaveně herečka Honzovi Dědkovi.

Sice prošla StarDance, ale Tvář by odmítla: Dana Morávková nechce dělat ostudu manželovi, který doprovází Lucii Bílou

Morávková s manželem oslavila už čtvrt století společného života. Nejvíce společného času strávili jinak velmi vytížení umělci v lockdownu, který herečku donutil postavit se k plotně. „My jsme se s Petrem potkali při práci na muzikálu Kabaret. A mysleli jsme si, že v divadle to nikdo neví, ale všichni to věděli, že jsme zamilovaní. A když jsme se brali na Vyšehradě, pozvala jsem kolegy z divadla, mezi nimi byl i Petr Čtvrtníček, šprýmař, a ten přišel, dal mi obálku a zmizel. A když jsem tu obálku otevřela, stálo v ní: Máte tady bombu,“ vzpomínala Dana Morávková. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků