Dara Rolins

Dara Rolins Michaela Feuereislová

Tady se geny nezapřou. Dara Rolins se pochlubila maminkou, která vypadala spíše jako její starší sestra

Zpěvačka Dara Rolins (49) se stále udržuje ve formě a postavičku by jí mohla závidět i kdejaká dvacítka. Za to, jak moc jí to sluší, může nejen pravidelné cvičení, ale i láska s bývalým fotbalistou Pavlem Nedvědem (50), která Daře svědčí. A také samozřejmě geny.

Pavle, na svou milou můžeš být hrdý. Dara Rolins v plavkách profesionálnímu sportovci rozhodně nedělá ostudu

Zpěvačka se nedávno pochlubila společnou fotkou s maminkou Zlaticou, jež vedle ní vypadala spíše jako starší sestra. Tady se zkrátka rodina nezapře. Dara je své mamince vděčná za to, že ji od dětství pomáhala s hudební kariérou, podporovala ji a rozvíjela její talent. Bez její opory by to česko-slovenská diva možná tak daleko nedotáhla.

Dara Rolins a Pavel Nedvěd šli do plavek. Užívají si romantiku jako hrom

Dara momentálně pendluje mezi Českem a Itálií, kde se nechá hýčkat od své lásky Pavla Nedvěda. Oba dva jsou pracovně vytížení, o to víc si společné chvilky umí užít. Naposledy si dopřávali romantiku u nádherného jezera Lago di Como. Navštívili také Kalifornii nebo Sardinii, kde byla Rolins vůbec poprvé.

„Dva dny jsme se plavili po moři, zastavovali jsme se na různých plážích, jedli v malých rybářských restauracích,“ rozplývala se Dara, která prožívá krásné období. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků