Peter Pecha Super.cz

Josef Abrhám a Libuše Šafránková role natáčeli v plavkách: Který známý pár si teď troufl na Svatební cestu do Jiljí?

Když fotil do kalendáře projektu Anděl mezi zdravotníky, byl zpěvák a herec Peter Pecha (33) jedním z aktérů, kteří "vyfasovali" snímek v plavkách. Za postavu se představitel Rockyho nebo Tarzana stydět opravdu nemusí. Pravidelně na ní maká, už právě kvůli rolím tohoto typu, kdy muskulaturu ukazuje i na jevišti.

Protože s manželkou Kateřinou Pechovou (35) nazkoušeli hru Svatební cesta do Jiljí, podle které byl natočen i film, kde mohli diváci v plavkách vidět dokonce Josefa Abrháma (✝82) a Libuši Šafránkovou (✝68), zajímalo nás, zda trénovali fyzičku aktuálně i kvůli tomu. Divačky a diváci ale budou možná zklamaní.

Po letech by se mohla vrátit k modelingu: Zpěvačka po zhubnutí 15 kilo předvedla figuru v šatech s průstřihy

"U nás to na plavky nevypadá. Máme totiž plavecký úbor i s vestou. Už proto, že v době, kdy film vznikl, povinná výbava pro vodáky neexistovala, zatímco teď musí mít správně i helmy. Ty tedy máme taky, i když na kola," prozradil Pecha. "Není to kopie filmu, i když je to podle stejné hry. Máme to ale přenesené do současnosti, takže budeme mít i mobilní telefony," upřesnil Peter a v našem rozhovoru se rozpovídal i o tom, proč sám vlastně na vodě nikdy nebyl. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků