Václav Noid Bárta Super.cz

Pyšný otec tří dcer Vašek Noid Bárta před lety sekl s pitím. A jak to má s alkoholem dnes?

Zpěvák Vašek Noid Bárta (41) nemůže být šťastnější. Je pyšný otec tří dcer. Nejmladší Anička se narodila letos v dubnu. „Miminko je zlatý, teď má období takového toho trochu pláče, naštěstí my máme doma venkovní postel, takže když je nejhůř, tak se můžu přesunout ven,“ žertoval Vašek během rozhovoru pro Super.cz.

Měsíc po porodu se ukázala v plavkách. Partnerka Vaška Noida Bárty šla s kůží na trh

Starší ségry Terezka a Eliška přijaly tu nejmladší úplně v pohodě. „Jsou to skvělý ségry, kámošky, hrajou si spolu, takže dobrý,“ neskrýval zpěvák své nadšení.

Trojnásobný tatínek se celý rozněžnil. Václav Noid Bárta se pochlubil roztomilou dcerou

Je to už pár let, co se Vašek rozhodl, že ze života vymaže alkohol, a stále se mu to daří. Jeho přesvědčení nepokazil ani lockdown. „Já už nebudu pít nikdy, ten alkohol odešel z mého života, jsem rád, protože to není nic přínosného. Za tu dobu, co nepiju, jsem udělal mnohem víc práce než za těch dvacet let, co jsem tak nějak popíjel, už je to prostě zbytečné,“ dodal.

Vašek Noid Bárta promluvil o třetí svatbě s těhotnou partnerkou Eliškou! Víme, kdy bude

S Vaškem Noidem Bártou jsme se potkali na natáčení zábavné show Máme rádi Česko. A co myslíte? Dokáže tenhle drsňák prohrávat? To se dozvíte v rozhovoru ve videu. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků