Julia Fox

Julia Fox Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Tohle jste ještě neviděli: Chyběl centimetr a bývalka Kanyeho Westa ukázala celý rozkrok

Herečka Julia Fox (32) má za sebou jen jednu zajímavější roli v dramatu Drahokam, ale zato se stala převoznicí po rozpadu manželství Kanyeho Westa s Kim Kardashian. Jeho přítelkyní byla sice pouhý měsíc, ale mediální pozornost se jí natolik zalíbila, že od té doby nosí na veřejnosti naprosto neuvěřitelné modely nebo klidně pouze spodní prádlo, aby zaujala.

Má rád okaté holky s výraznými křivkami! Kdo je sexy brunetka, která se objevuje po boku Kanyeho Westa?

Ovšem to, co si na sebe vzala během čtvrteční jízdy po klubech v New Yorku s blond kamarádkou Christine Quinn, překonalo všechny dosavadní outfity. Julia se vtěsnala do kožených černých téměř až motorkářských kalhot, které měly dozajisté ten nejnižší sed, jaký jste kdy viděli. K nim si vzala jen úsporný bikinový vršek, nejspíš aby se v kalhotách úplně neupekla.

Herečka šla nakoupit ve spodním prádle a sklidila drsnou kritiku. Podívejte se proč

Vedle své o rok starší kolegyně Christine, jež proslula jako realitní makléřka v pořadu Makléři z Hollywoodu a následně získala několik menších rolí ve filmech a jiných pořadech, tak působila jako pěst na oko. Quinn totiž noční tah pojala zcela v jiném gardu a ve volánkových žlutých šatech byla zase jako bonbonek. Dámy se pak celé nadšené nakrucovaly před fotografy a předvedly i menší polibek. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků