Dolph vyráží se svou snoubenkou Emmou téměř denně do posilovny.

Dolph vyráží se svou snoubenkou Emmou téměř denně do posilovny. Profimedia.cz

Akční hrdina Dolph Lundgren (64) na sobě maká pro sexy snoubenku, která je o 39 let mladší!

Švédská hvězda Dolph Lundgren (64), která vystřelila do hereckých výšin v roce 1985 po své ikonické roli sovětského boxera Ivana Draga v Rockym IV., se i po šedesátce udržuje v bezvadné kondici. Velkou motivací a motorem je mu jistě i o téměř čtyři dekády mladší přítelkyně Emma Krokdal, která je osobní trenérkou.

Profesionální norsko-americká trenérka, fitness nadšenkyně a influencerka je dokonce o něco mladší, než hercova dcera Ida, kterou má Dolph z manželství s Anette Qviberg. Kromě ní má pak ještě dvacetiletou dceru Gretu.

Kdo je ta blond kráska? Dcera akčního hrdiny Dolpha Lundgrena!

Filmový drsňák randí se sexy brunetkou od roku 2019 a hned následující rok ji požádal o ruku. Na svatbu sice zatím nedošlo, ale páreček se bez sebe pomalu nehne na krok a jelikož je pro oba vášní sport a cvičení, téměř denně spolu tráví čas v posilovně v Beverly Hills.

Drsný herec, kterého známe z akčních filmů, ukázal krásné dcery. V jejich společnosti pěkně pookřál

Emma si navíc skvěle rozumí s jeho dcerami, často především s Idou zajdou společně na oběd nebo herce všechny doprovází na filmovou premiéru. Naposledy se s nimi Lundgren pochlubil přesně před měsícem na promítání animovaného snímku Mimoni 2: Padouch přichází, kde Dolph propůjčil svůj hlas postavě Svengeanceho. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků