Lauren Goodger

Lauren Goodger Profimedia.cz

Dcerka jí zemřela pár chvil po narození: Televizní hvězda popsala marnou snahu o záchranu života holčičky

Lauren Goodger přišla začátkem měsíce o novorozenou dceru Lorenu. Holčička zemřela několik okamžiků po narození a příčina její smrti doposud není známá. Televizní hvězda, známá z reality show TOWIE, proto trvá na pitvě, aby pochopila, co se přesně stalo, a především sama našla klid.

„Domnívají se, že jí byl omezen přísun kyslíku, protože na pupeční šňůře byly dva uzlíky, ale normálně mohou děti dýchat i tak. Proto potřebuju pitvu. Musím znát příčinu smrti, jinak se zblázním,“ uvedla v rozhovoru pro deník The Sun.

Lauren plánovala rodit doma do vody jako s prvorozenou dcerou Larosou, ale během kontrakcí holčičce přestalo bít srdíčko, a tak ji převezli do nemocnice.

Tolik se na svou holčičku těšila: Televizní hvězda oznámila, že její dcera několik okamžiků po narození zemřela

Po dvouhodinovém porodu, který dle slov Lauren proběhl bez komplikací, se zhruba 10 doktorů zoufale snažilo holčičku oživit. Bohužel bez úspěchu.

„Charlie byl úplně zoufalý. Křičel, ať zachrání jeho dítě,“ popsala stav svého partnera Charlese Druryho. Moje porodní asistentka byla se mnou, řekla mi, že bude v pořádku. Myslela jsem, že všechno bude dobré.“

„Myslela jsem, že jí tep naskočil, nevím, proč mi řekli, že jo. Možná to byl jen nějaký tik od adrenalinu. Bylo to strašné. Seděla jsem ve zkrvavených prostěradlech celé hodiny. Ptali se mě, jestli se chci osprchovat, a já řekla, že jo, ale nemohla jsem se pohnout. Jenom jsem tam seděla v šoku.“

Pár dní před porodem už zase provokovala. Televizní hvězdička se s bříškem nafotila nahá

Lauren, která vychovává s partnerem také roční Larosu, dodala, že její holčička vypadala po porodu, zkrátka jako když spinká. Přiznala také, že se ze ztráty nikdy nevzpamatuje.

„Nikdy se přes to nedostanu, ale naučím se žít s Lorenou v srdci. Bude se mnou napořád a jednou se zase shledáme. Moc tě miluji,“ vzkázala zesnulé dcerce v postu, kterým oznámila její úmrtí. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků