Elizabeth Kopecká - Summer Boyfriend Video: Elizabeth

Elizabeth Kopecká do svého prvního klipu získala tohoto fešáka: Vnadná hvězda SuperStar je v něm zatraceně sexy

Její fanoušci se konečně dočkali. Zpěvačka Elizabeth Kopecká (27), která je majitelkou stříbra z poslední řady Česko Slovenské SuperStar, vydala nový videoklip. A jako parťáka si přizvala jednoho z největších fešáků z hereckého světa Vladimíra Polívku (33).

„Zkušenost v Superstar mi dala strašně moc, protože jsem se utvrdila v tom, co chci v životě dělat a co mě naplňuje. Svého umístění v pěvecké soutěži si vážím, jelikož jsem stanula proti skvělým zpěvákům. Nicméně ta pravá soutěž pro mě začíná až teď, kdy se ukáže, zda mám na to, udržet se v hudebním průmyslu,“ říká odhodlaně Elizabeth.

Její debutový singl Summer Boyfriend vznikl ve spolupráci producentů Jana P. Muchowa a především mladého, dvacetiletého talentovaného muzikanta Prokopa Korba, který vystupuje s vlastním projektem Badfocus. Píseň je hudební autorskou spoluprácí Elizabeth a Prokopa a je nadsázkou o tom, jak si ideálně „zařídit“ pohodové léto.

Vnadná stříbrná SuperStar s přírodními čtyřkami vytasila své ženské zbraně! Oblékla nejvíce sexy šaty filmové premiéry

„Když jsme song skládali, takřka hned jsme s Prokopem věděli, že tohle je song, co by měl jít ven jako první. Refrén se nám vloudil pod kůži okamžitě a to je pro mě vždy správné znamení. Ve skládání písní se považuji za nováčka, ale už vím, co se mi líbí, a co nikoliv. Když to tam pro mě není hned, jdu od songu dál a snažím se vymýšlet věci, které mé baví na první dobrou,“ představuje svůj debutový singl zpěvačka a dodává:

„Doufám, že se bude Summer Boyfriend líbit. Je to pro mě song plný slunce, léta, naivity a bláznovství. Ráda čtu romány a vždycky mě fascinovala letní láska, proto jsem se rozhodla o ní napsat. Jen jsem to trochu přehnala a odvážila se být drzá, možná proto se mi můj refrén líbí. Je odvážný a někdy je hezké vyjít z komfortní zóny,“ dodala.

Jardo, koukej. Finalistka SuperStar i vnadná manželka Šlégra vytasily na Jágra své ženské zbraně

Letošní léto stráví Elizabeth na koncertních podiích, mimo jiné na několika vystoupeních letního turné Marka Ztraceného, či na významných společenských akcích. Souběžně s tím bude připravovat společně se svým producentským a autorským týmem další repertoár pro budoucí debutové album. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků