Marian Vojtko s přítelkyní Helenou

Marian Vojtko s přítelkyní Helenou Foto: Se svolením archiv M. Vojtka

Konec starého mládence? Rok před padesátkou si Marian Vojtko poprvé nastěhoval partnerku domů. Tahle kráska to dokázala

Zpěvák Marian Vojtko (49) posunul vztah se svojí krásnou přítelkyní Helenou. Po třech letech, co jsou spolu, se k němu stěhuje. Je to snad poprvé, co bydlí v jedné domácnosti natrvalo se ženou. "Jsme spolu tři roky, už to bylo buď, anebo. Moje svoboda po letech končí," řekl Super.cz Vojtko.

Helena žila v Ostravě a s Marianem se navštěvovali. Pracovala tam jako lékárnice. "Helena dala výpověď v Ostravě v práci a našla si práci v Praze. Dělá to samé, jen v jiném městě. Teď ji učím pražský dialekt. Výraz "chcu" musí skončit," prozradil se smíchem Vojtko.

Na konkurz na Bídníky šel s hendikepem: Mariana Vojtka trápí vleklá nemoc plic

Hlavní je teď vyřešit, kam s oblečením a věcmi partnerky Heleny. "Nemám nafukovací dům. Krabic je tam víc než mých věcí. Asi budu muset koupit novou skříň," upřesnil.

S Helenou si do domácnosti nastěhoval i jejího psího miláčka. "Pes je malinkatý, já ho přes den ani nevidím. Je to čivava. Tak jsem svolil, že i ona může k nám," smál se.

Zatím společná domácnost klape. "Pohádali jsme se jen jednou. Uvidíme, jak to bude v budoucnu. Zatím si to užíváme a po letech netrávím večery na zahradě u vína sám," dodal. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků