Charlotte Ella (vpravo) a Nelly Gottovy na benefičním večeru Afrika na krku

Charlotte Ella (vpravo) a Nelly Gottovy na benefičním večeru Afrika na krku Michaela Feuereislová

Gott má z dcer modelky: Za sebou mají první přehlídku a nafotily kampaň

Karel Gott (80) s manželkou Ivankou můžou být na své dcery Charlotte Ellu (4) a Nelly Sofii (2) pyšní. Holčičky si vysloužily velký aplaus na své první módní přehlídce a také si je dětská značka oblečení vybrala jako své tváře. Charlotte a Nelly budou mít svoji první velkou kampaň.

"Charlottku a Nellinku si vybrala dětská oděvní firma, protože se majitelům zkrátka holčičky líbily. S fotografkou Lenkou Hatašovou nafotily kampaň. Na plakátech budou prezentovat oblečení firmy, nebudou tam ale jejich jména," řekla Novinkám Ivana Gottová.

Moderátorka V.I.P. zpráv televize Prima vzala své dcery také na jejich první módní přehlídku. Předváděly na benefiční akci Afrika na krku. Také pro Ivanu není ještě modeling úplně přirozeným prostředím. "Předváděla jsem potřetí. Vždycky jde o charitativní akci," prozrazuje Ivana Gottová.

"Nellinka s tím problém neměla vůbec, Charlottka je stydlivější, té se do toho moc nechtělo," upřesňuje Ivana.

Dcery ale dál prý prezentovat tímto způsobem nechce. "Příští týden je čeká ještě slavnostní párty obchodu, pro který nafotily kampaň, a na dlouhou dobu to stačí. Jejich fotky budou vyvěšeny v obchodě, žádné bilboardy ale nebudou. To bych nedovolila," říká razantně manželka Karla Gotta.

Holčičky si prý už samy vybírají oblečení. "Jsou teď posedlé hezkým oblečením, už moc nemám šanci do toho zasahovat. Kupovat jim něco sama už jsem vzdala. Potom jim to leží ve skříni a nevezmou si to," dodala Ivana. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků