Kateřina Bohatová

Kateřina Bohatová Michaela Feuereislová

Pozor! Tahle sympatická zrzka plánuje s Vojtou Dykem velké věci

Sympatická muzikálová zpěvačka Kateřina Bohatová a Vojta Dyk (37) si padli do oka, tedy pracovně a kamarádsky. Katka slavnému zpěvákovi dělá vokalistku. „My jsme kamarádi, kolegové, známe se spousty let, a tak intenzivněji jsme se potkali na muzikále Kudykam,“ prozradila Katka.

Jsou spolu 11 let a pořád jsou zamilovaní: Takhle se k sobě měli Táňa a Vojta Dykovi

Brzy je čeká velká příležitost, vystoupí totiž jako předskokani slavného Stinga ve Slavkově u Brna. „Je to můj sen, Stinga miluji, je to jeden z nejlepších muzikantů, splnilo se mi přání. S Vojtou se navíc spolupracuje báječně, známe se spousty let a je to moc harmonický, on je samá sranda, profík a ví, co chce, a to já mám ráda,“ přiznává pro Super.cz.

Vilhelmová a Dyk spolu opět na jednom jevišti: Práci si domů nikdy netaháme

Sama je maminkou a s rodinou se vrátila z dovolené z Řecka. „Strašně se tam chceme vrátit, protože já jsem teď ve velkým pracovním nasazení, skloubit to s rodinou. A do toho budu zkoušet v Kalichu muzikál Biograf láska, tak únava je docela znát. Mám plán, že po premiéře sednu do letadla a letím na Rhodos,“ těší se Katka Bohatová.

Rudolf Hrušínský nejmladší zavzpomínal po 35 letech na to, jak běhal nahý po Plzni. Jak to dnes bere?

Televizní diváci mohou brzy tuto sympatickou zrzku vidět v novém seriálu Agrometal na Primě, který se právě natáčí. Těšit se také mohou například na Matouše Rumla (36), Petra Čtvrtníčka, Patricii Pagáčovou (33) a na další známé tváře. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků