Lady Tatiana Mountbatten se vdávala ve Winchesterské katedrále v Anglii.

Lady Tatiana Mountbatten se vdávala ve Winchesterské katedrále v Anglii. Profimedia.cz

Lady Tatiana Mountbatten je vdanou paní: S pořádným výstřihem na svatbu dorazila i ex prince Harryho

V sobotu se v okázalé Winchesterské katedrále v Anglii konala svatba lady Tatiany Mountbatten, jejímž otcem je 4. markýz z Milford Haven George Mountbatten - bratranec zesnulého chotě královny Alžběty II. Prince Philipa. Dvaatřicetiletá kráska, která je rovněž úspěšnou jezdkyní na koních, stanula před oltářem se svou láskou a letitým kamarádem Alexanderem Dru.

Lady Tatiana měla dle tradic před vstupem do katedrály obličej zahalený závojem, ženicha se přitom fotografům v tento velký den zachytit nepodařilo. Koho ovšem naopak zvěčnili mezi svatebními hosty byla Cressida Bonas, bývalá přítelkyně prince Harryho, která zvolila sytě růžovou plisovanou sukni, bílý top s hlubokým výstřihem, černé sáčko a vínové sandálky. Vzdušný účes pak doplnila o červenou květinovou čelenku.

Vzpomínáte na dvě velké lásky prince Harryho před Meghan? Takhle dnes vypadají Chelsy a Cressida

Den D pro lady Tatianu a Alexandera přezdívaného ‚Alick‘ nastal šest měsíců po jejich zásnubách, které proběhly romanticky na vrcholku hory ve švýcarském městečku Verbier. Z tohoto výjimečného momentu sdílela lady Tatiana i několik snímků na svém Instagramu, přičemž právě Cressida byla mezi prvními gratulanty.

Bývalá láska prince Harryho se zasnoubila. Brát si bude urozeného jmenovce svého expřítele

Obě dámy jsou totiž příbuzné. Cressida si před dvěma lety vzala investora v realitách Harryho Wentwortha-Stanleyho, jehož maminka Clare je současnou ženou nevěstina otce markýze George Mountbattena. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků