Kelly Brook

Kelly Brook Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Slavná modelka se pochlubila zásnubním prstenem: Její proslulá přírodní prsa snad ještě narostla!

Populární anglická modelka, moderátorka a kdysi i herečka Kelly Brook (42) by se podle britských médií měla do pár týdnů vdát. Svatební přípravy jsou v plném proudu a už začátkem minulého měsíce spolu se svým nastávajícím Jeremym Parisim údajně hledali vhodné lokace pro jejich velký den v Itálii, odkud její milý pochází.

Modelka s přírodními pětkami Kelly Brook se bude vdávat: Vezme si tohoto fešného Itala

Ve čtvrtek fotografové modelku zastihli při cestě do studia rádia Heart v Londýně ve skvělé náladě. Kelly si stále upravovala vlasy a možná se tak trochu chtěla pochlubit zásnubním prstenem, který od Jeremyho dostala.

V letních šatech s drobnými kvítky se spadlými rameny snad ještě víc vyniklo její bujné poprsí, které Kelly pomohlo stát se britským sexsymbolem. Brook si k němu totiž nemusela dopomáhat plastickou chirurgií, ale je čistě dílem přírody.

8 rajcovních snímků modelky s bujným přírodním dekoltem: Kelly Brook je sexy i s pár kily navíc

Přestože Kelly má za sebou několik vážných vztahů například s hercem Jasonem Stathamem, ragbistou Thomem Evansem, trenérem Davidem McIntoshem či hercem z Titanicu nebo Mumie Billym Zanem (56), s nímž byla i zasnoubená, před oltářem bude ve svých dvaačtyřiceti stát poprvé. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků