Fotografie prince George k příležitosti jeho devátých narozenin

Fotografie prince George k příležitosti jeho devátých narozenin Profimedia.cz

Princ George slaví devět let! Podívejte, jak ho vysmátého zachytila maminka Kate na pláži

Bez nové fotografie pořízené vévodkyní z Cambridge (40) svým dětem k příležitosti jejich narozenin, by to snad už ani nešlo. Zveřejnění momentky v den narození se již stalo nedílnou tradicí královských oslavenců a ani tentokrát Kate neudělala výjimku. Čerstvě devítiletého prince George zvěčila Kate na pláži a už asi nemohl vypadat šťastnější…

Kate ke snímku syna v bleděmodrém polo tričku připsala jednoduše: „George už má 9!“ a lajky včetně gratulací od sledujících se začaly hrnout ve velkém. V podobném duchu se přitom nesl i letošní narozeninový snímek jeho mladšího brášky Louise, jehož rovněž Kate zvěčnila na pláži.

To je úsměv! Princ Louis slaví 4. narozeniny a takhle ho vévodkyně Kate zachytila při běhu na pláži

Snímek vévodkyně pořídila tento měsíc během rodinného výletu na pláž ve Spojeném království poté, co vyzvedla George a jeho mladší sestru Charlotte (7) ze školy. Oba starší sourozenci navštěvovali přípravnou školu Thomas‘ Battersea na jihozápadě Londýna a od příštího ročníku se chystají pokračovat ve studiích na přípravné škole v Berkshire, kam posléze nastoupí i jejich nejmladší bratr Louis. Královské potomky tak od září čekají velké změny včetně poznávání nových kamarádů a učitelů.

Otci je čím dál víc podobná: Princezna Charlotte slaví a ukázala nového člena rodiny

Rodina totiž již brzy absolvuje velké stěhování, a to ze svého dosavadního bydliště v Anmer Hall v Norfolku do Adelaide Cottage nacházející se nedaleko hradu Windsor, budou tak blíž i královně Alžbětě II. Přesun chtějí zvládnout během prázdnin, aby se usadili před začátkem akademického roku. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků