Hana Vagnerová Super.cz

Takhle vypadá po pár hodinách spánku, když vstává v 5 hodin ráno? Česká Julia Roberts se ukázala bez nánosu líčidel

Herečka Hanka Vagnerová (39) momentálně natáčí film Za vším hledej ženu, kde má jednu z hlavních rolí. Kvůli natáčení každý den vstává v pět hodin ráno. "Naštěstí máme šikovné maskérky a kameramana, snad to diváci nepoznají," řekla Super.cz Vagnerová.

I po takto brzkém ranním vstávání a před návštěvou maskérky vypadala krásně. "V jedenáct by to bylo lepší. Za poslední měsíc a půl se mi to nepodařilo ani jednou," prozradila vytížená herečka.

Sama říká, že už pár let je náročnější se udržovat. "Od třicátého roku věku už to není zadarmo. Už se o sebe musím starat. Nejcennější rada byla vždy se pořádně odlíčit, a to i ve čtyři ráno, když člověk přijde z večírku," zdůrazňuje.

Světová premiéra filmu o polyamorii Hany Vagnerové: Takhle se vyfikly Arichteva, Písařovicová nebo vnučka Miloše Formana

Už rok je zamilovaná do pohledného Francouze Nicolase. Jak sama přiznává, prožívají vztah na dálku. Zatím jim to vyhovuje. "V neděli odjíždím za ním do Francie," prozradila herečka. "

"Komplikované to je. Vzhledem k mé profesi, a on má také život dobrodružný, tak to není klasické. Potkáváme se, jak to jde. Oba nás to zatím baví. Necháváme to takto volné. Oba jdeme opatrně a pomalu. Oba máme za sebou vztahy, které nás zasáhly. Tak jak se říká v Itálii - piano, piano," dodala Vagnerová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků