Beckhamovi se během dovolené pochlubili formou v plavkách...

Beckhamovi se během dovolené pochlubili formou v plavkách... Profimedia.cz

Victoria (48) a David (47) Beckhamovi předvedli luxusní těla v plavkách na jachtě, kde týden vyjde na 39 mega!

Slavná anglická rodinka v čele s Victorií (48) a Davidem (47) si dál užívá luxusní dovolenou na Sardinii, kam se před několika dny přesunula z chorvatského Dubrovníku, kde rovněž všichni brázdili moře na jachtě. Tentokrát si ovšem pronajali skutečný klenot, jehož týdenní pronájem vyjde na 1,6 milionu euro, tedy přes 39 milionů korun. Jeden z nejstabilnějších slavných párů se na ní oddával slunci i vodním radovánkám a předvedl, v jak perfektní je formě!

Beckhamovi na lodi přihlíželi romantickému vyznávání nejmladšího syna. Takhle líbal svou novou lásku!

Kdo si myslel, že Victoria je doslova kost a kůže, možná mnohé překvapí, že je sice velmi štíhlá, ale o žádné kostnaté vyzáblině nemůže být řeč. Naopak se pyšní pevnou postavou, svalnatými rameny a pažemi a sexy kulatým pozadím. Vymakaná postava jejího muže je pak kapitola sama pro sebe. David je zkrátka pořád kus.

Na palubě nechybí kromě několika rodinných přátel a dalších příbuzných ani jejich dcera Harper a nejmladší syn Cruz, jenž si přizval i svou novou lásku Tanu Holding. Tu neustále zahrnuje pozorností a také se před ní tak trochu předvádí… Jednou je to na vodních lyžích, pak se zase prohání na skútru…

Romantika jako z červené knihovny: Beckham vzal svou blond krásku do Saint Tropez

Je vidět, že když už si slavní manželé udělají v nabitém diáři volno, umí ho využít na sto procent! 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků